Ako sa môžem uistiť, že som našla správne miesto na maximálnu stimuláciu?
 • Po zapnutí prístroja, upravte jeho polohu na vnútornej strane zápästia miernym posunutím smerom nahor alebo nadol a do strán, až kým nepocítite maximálne „tŕpnutie“. Ak je PrimaBella v správnej polohe, pocítite tŕpnutie v oblasti vašej dlane a prsta prostredníka. Stimulácia sa opakuje každé 4 sekundy.
 • Ak nevnímate žiadne tŕpnutie alebo je veľmi slabé, zvýšte stupeň výkonu. Prístroj má 5 stupňov výkonu: I, II, III, IV a V (stupeň V je najvyššie nastavenie). Ak máte nastavený stupeň V a napriek tomu necítite stimuláciu, skrčte mierne vaše prsty a obráťte ruku smerom dovnútra (palec smerom k telu). Ak sa stimulácia zvýši, pritiahnite na tomto mieste remienok.
 • Ak necítite žiadne tŕpnutie, pokúste sa umiestniť prístroj na opačné zápästie. Prístroj používajte na tom zápästí, kde intenzívnejšie vnímate tŕpnutie.
 • Opätovne naneste gél podľa pokynov.

Na ktorom zápästí mám nosiť PrimaBellu?
 • Prístroj noste na tom zápästí, na ktorom intenzívnejšie vnímate tŕpnutie pri najnižšie nastavenom stupni stimulácie.

Ako vypnem PrimaBellu?
 • Stlačte a podržte po dobu 3 sekúnd tlačidlo vypínača.

Je problémom suchá alebo citlivá pokožka?
 • Ak máte suchú pokožku, bude potrebné častejšie nanášať gél.
 • Ak máte výrazne citlivú pokožku, meňte každé 2 – 3 hodiny zápästie. Uistite sa, že ste opätovne naniesli gél podľa pokynov.

Ako sa uistím, že PrimaBella zostane v správnej polohe aj počas spánku?
 • Udržanie správnej polohy PrimaBelly počas spánku môžete zaistiť použitím bandáže alebo popruhov alebo lekárskej lepiacej pásky.

Ako dlho vydržia batérie?
 • Batérie by mali vydržať približne 100 hodín, ak sa prístroj používa pri nastavenom stupni výkonu III. Ak je kapacita batérií nízka, začne blikať indikátor nízkej kapacity batérie. Aktuálna spotreba prúdu závisí od individuálneho používania prístroja. Ak sú batérie úplne vybité, zlikvidujte prístroj podľa národných/miestnych predpisov.

Čo mám robiť, ak pocítim zníženie stimulácie po niekoľkých dňoch používania?
 • Prekontrolujte elektródovú oblasť prístroja, ktorá prichádza do kontaktu s gélom (pokožkou) a ak je to potrebné, očistite ju. Naneste také množstvo gélu, aby sa pokožka len leskla. Po každom ukončení používania odstráňte gél z pokožky a z prístroja.

O použití zdravotníckej pomôcky sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom. Čítajte pozorne písomnú informáciu a návod na použitie.


primabella,pharmacenter,nevolnost v tehotenstve,nevolnost,nevolnost a tocenie hlavy,nevolnost po jedle,ranna nevolnost,tehotenska nevolnost,zaludocna nevolnost,nahla nevolnost,motanie hlavy a nevolnost,nevolnost na zaciatku tehotenstva,nevolnost a zvracanie,ranna nevolnost v tehotenstve,zvracanie,pocit na zvracanie